-->

zrób

Idealną DOMÓWKĘ ... !

KARNAWAŁ

Party 2021

Kurs Animatora Katowice 21.09.2019

Kurs Animatora Katowice 21.09.2019

Wybierz Innowacyjne Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Katowice21.09.2019 by Akademia Animatora.

Na Kursie Animatora – Animator Zabaw w Katowicach uzyskasz pożyteczną wiedzę z zakresu animacji dzieci, otrzymasz wydany w języku polskim i angielskim Certyfikat, poznasz wielu wyjątkowych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animator Zabaw dla Dzieci w Katowicach zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do podjęcia pracy w najradośniejszym zawodzie na świecie.

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora wraz ze swoją najlepszą koleżanką, a po Szkoleniu Animatora zwiedźcie Nikiszowiec – zabytkową dzielnicę miasta, wyruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najpiękniejszych zabytkach architektury lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie wstąpcie do katowickiego Spodka !

 

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”https://akademiaanimatora.pl/katowice/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Katowice[/button]

 

Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Katowicach przeprowadzany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 21.09.2019 w Katowicach.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką pasją i poświęceniem działają w dziedzinie animacji.

Akademia Animatora organizuje Innowacyjne Kursy dla Animatorów, a także współtworzy profesjonalne eventy dla wielu zaufanych Firm w kraju.

 

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”https://akademiaanimatora.pl/kurs-animatora-katowice/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Katowice[/button]

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to zawód, który uzyskuje w kraju coraz większą popularność. Specjalistyczny Szkolenie Animatorów Zabaw dla Dzieci w Katowicach to doskonała inwestycja w Twoją przyszłość.

Na Kursie Animator Zabaw dla Dzieci nauczysz się, jak tworzyć bańki mydlane w imponującym rozmiarze i samodzielnie je wykonasz, nauczysz się kluczowych technik malowania buziek na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak efektywnie przeprowadzać animacje dla dzieci i własnoręcznie zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje.

Zarejestruj się na Kurs AnimatoraAnimator Zabaw z Dziećmi Katowice organizowany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

 

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”https://akademiaanimatora.pl/katowice/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Katowice[/button]

 

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora w Katowicach, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz dopingować najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to więcej niż Szkolenie Animatora.

Akademię Animatora współtworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Katowice.

Zarejestruj się !

Spotkajmy się na Kursie Animatora Katowice – 21.09.2019 !

 

Menu