Kurs Animatora Online

Kurs Animatora Online

 • Animator Czasu Wolnego Kurs ONLINE

  Animator Czasu Wolnego Kurs ONLINE

  Kurs pomoże Ci zostać Animatorem Czasu Wolnego! Chcesz stać się Animatorem Czasu Wolnego – osiągniesz to bez wychodzenia z domu, z pomocą stworzonej przez Akademię Animatora specjalnie dla Ciebie Platformie do nauki przez internet, przekazującej profesjonalną wiedzę w innowacyjny sposób!

  Kurs Animatora Czasu Wolnego powstał na bazie szkoleń stacjonarnych, dzięki czemu zawiera odpowiedzi na prawdziwe pytania Uczestników kursów i jest połączeniem tego co najważniejsze podczas szkoleń stacjonarnych i nauce zdalnej.

  Ukończ Kurs Animatora Czasu Wolnego Online – uzyskaj zawodową wiedzę i dwujęzyczny certyfikat (polski – angielski).

  Ucz się w odpowiednim dla Ciebie czasie i miejscu. W wolnych momentach. Z komputera, tabletu, telefonu. Wtedy, gdy Ci wygodnie i na czym Ci wygodnie!

  Otrzymujesz dostęp do specjalnej platformy do nauki zdalnej, na której poznajesz tajniki oraz zasady pracy Animatora Czasu Wolnego. Dowiesz się, na czym polega ta praca, jak pracować z uczestnikami Twoich animacji, co będzie należał do Twoich zadań, jak organizować zajęcia, czym są na przykład wieczorne show i mini disco oraz jak to zorganizować.

  Nauczysz się również pracy z mikrofonem, występowania na scenie oraz pracy z publiką pod sceną i wiele więcej!…

  Otrzymasz również wiele pomysłów i inspiracji na animacje np. w basenie, a także sportowych, stacjonarnych, czy … animacji z humorem!

  Pod koniec Akademia Animatora przygotowała dla Ciebie bonus – BALONOWE SHOW SPORTOWE, które będzie najprawdziwszym hitem na Twoich animacjach!

  Otrzymasz także Opiekuna Kursu, z którym będziesz się kontaktować 🙂

  Dołącz do Absolwentów Akademii Animatora!

  Zapraszamy!

  199.00  z VAT
 • Kurs Animator Osób Starszych ONLINE

  Kurs Animator Osób Starszych Online

  Kurs Animator Osób Starszych – właśnie tego szukasz!

  Animator Seniora to jeden z bardziej poszukiwanych w obecnych czasach Pracowników w różnego rodzaju ośrodkach, domach opieki dziennej, domach kultury, klubach seniora… zapotrzebowanie jest ogromne!

  W Polsce – Osób Starszych z roku na rok jest coraz więcej – nasze społeczeństwo należy do społeczeństwa starzejącego się, w związku z tym kierunek gospodarki będzie się rozwijał w tym kierunku dynamicznie.

  W wielu gminach i miastach i miejscowościach, bardzo mocno szuka się osób, które będą prowadzić zajęcia i animacje dla seniorów.

  Kurs Animator Osób Starszych – kompleksowo przygotowuje do pracy w animacji Seniorów. Daje mocne fundamenty niezbędnej wiedzy oraz fantastyczną bazę inspiracji na animacje z Osobami Starszymi i mnóstwo praktyki – do zastosowania – na już!

  Dzięki temu, że kurs zawiera moduły zajęć w formie warsztatowej, Uczestnik nauczy się praktycznego prowadzenia danych zajęć.

  Kurs zakończony jest Certyfikatem dla Uczestnika (Polsko – Angielskim).

  Ponadto, otrzymasz Opiekuna Kursu, z którym będziesz się kontaktować 🙂

  Zapraszamy!

  299.00  z VAT
 • Kurs Biznes Animator ONLINE

  Kurs Biznes Animator ONLINE

  Kurs ten jest idealny dla Osób, które chcą rozpocząć samodzielną firmę animacyjną, bądź już ją posiadają i planują jeszcze mocniej się rozwijać, by być ponad własną konkurencją.

  Planujesz rozpocząć firmę Animacyjną? Lub już prowadzisz firmę animacyjną? Chcesz dowiedzieć się, przed czym się chronić i jak to zrobić? Chcesz dowiedzieć się, na co uważać i jak się zabezpieczyć? Chcesz stać się widoczny tam, gdzie Klient Cię szuka? Wiesz, co zrobić, aby Klient wybrał Twoją ofertę, a nie Twojej Konkurencji? Chcesz, aby strona internetowa stała się Twoim Sprzedawcą i Najlepszym Pracownikiem? Chcesz, by otrzymywane przez Ciebie zapytania od Potencjalnych Klientów, zakańczały się finalizacją zlecenia właśnie u Ciebie? Lub, być może „pseudo – konkurencja” kopiuje Twoje programy animacji zabaw oraz pomysły i masz tego dość?

  Zapraszamy Cię na szkolenie dla przyszłych i obecnych Właścicieli Firm Animacyjnych / Eventowych , które stanie się dla Ciebie bogactwem wiedzy a także wskazaniem właściwego kierunku, dla rozwoju Twojego Biznesu i Twojej Marki.

  Zacznij myśleć właśnie teraz o przyszłości i rozpocznij działanie! 🙂

  Celem kursu jest pomoc Tobie Ci posiąść solidne biznesowe fundamenty – po co masz tracić lata pracy i doświadczeń i tracić klientów, czyli tracić pieniądze, ucząc się na własnych błędach?

  Podczas kursu pozyskasz gotowe odpowiedzi, instrukcje, kompetencje do tego – aby pewnym krokiem wejść w świat animacyjnego biznesu i – ZARABIAĆ!

   

  499.00  z VAT
 • Kurs Animator Zabaw dla Dzieci ONLINE

  Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Online

  Chcesz nieść Maluchom Radość? 🙂

  Pracujesz z Najmłodszymi? Masz Dzieci? Lub może pragniesz stać się Animatorem Zabaw dla Dzieci i organizować dziecięce wydarzenia?

  Zapraszamy na Innowacyjny Kurs Animator Zabaw dla Dzieci

  Zajęcie Animatora teraz bardzo dynamicznie się rozwija – Animatorzy zamawiani są na śluby, imprezy dziecięce, festyny, wszelkie uroczystości rodzinne, jubileusze, do restauracji, do figlorajów, klubów malucha, centrów kultury i tysiąca innych miejsc! …
  Animator Zabaw to Praca Przyszłości!

  Kurs przygotowuje Cię kompletnie do wykonywania pracy, jako Animator Zabaw dla Dzieci. Ma PRAKTYCZNĄ wiedzę, a nie książkową teorię, dając Ci mocne fundamenty – tak, abyś po skończeniu kursu mogła/mógł wkroczyć pewnym krokiem w świat dziecięcej Animacji!

  Będziesz wiedzieć dokładnie, co wolno robić, czego nie można, na co trzeba uważać, co się może stać, jak się przygotować, jak radzić sobie podczas konkretnych sytuacji? Na te i wiele pozostałych zapytań odnajdziesz odpowiedzi w tym kursie!

  199.00  z VAT
 • Kurs Tworzenia Balonowych Dekoracji ONLINE

  Kurs Balonowe Dekoracje – Kurs tworzenia Balonowych Dekoracji

   

  Ukończ Kurs Balonowych Kompozycji

  Pasjonują Cię balonowe dekoracje, ale zawsze chciałaś / chciałeś zrobić z tym coś więcej i poszerzyć te umiejętności? Być może jesteś osobą początkującą w dziedzinie balonowych dekoracji i chcesz właśnie uzyskać solidne fundamenty? Chcesz komponować fantastyczne dekoracje balonowe na jubileusze, komunie święte, śluby, walentynki, wszelkie wydarzenia, otwarcia firm, sklepów?

  Nie istotne, czy myślisz o balonach z helem, czy kompozycjach z balonów dużego formatu, dobrze jest zdobyć mocne podstawy. Wiedzieć, co i jak. I właśnie po to jest ten kurs! Z pomocą niego nie będziesz się uczyć na własnych błędach! Szybko zdobędziesz wiedzę z poprawnych technik i zasad pracy z balonami, zrobisz własnoręcznie bukiety z balonów, kwiaty, kreacje, balony z helem, a także balonowe kolumny a także girlandy z balonów!

  Wiedza i metody pracy, które poznasz podczas kursu balonowe dekoracje, pozwolą Ci samodzielnie wykonywać bukiety balonowe, balonowe dekoracje i balonowe kompozycje, które w łatwy sposób będziesz mogła / mógł zmonetyzować.

  Cel tego kursu jest prosty – Twój szybki rozwój na solidnych fundamentach i dokonywanie błyskawicznych postępów, poprzez naukę praktyczną.

  Zrób pierwszy krok!

  Kompozycje Balonowe, Balonowe Dekoracje czy Balony z helem są obecnie bardzo modne, a ich popularność wciąż wzrasta. Z tego też powodu warto już teraz wykonać krok do przodu, aby być przed konkurencją!

  Planujesz otworzyć punkt z balonami? A może masz już punkt z balonami i pragniesz poszerzyć umiejętności? Pasjonujesz się wykonywaniem dekoracji balonowych lub chciałabyś / chciałbyś zacząć? Być może chcesz zacząć świadczyć usługi tworzenia balonowych dekoracji i kompozycji lub już takie usługi wykonujesz? Lub, prowadzisz kwiaciarnię lub sklep z upominkami i planujesz rozszerzyć zakres usług? Albo – jesteś Animatorem, zakochanym w balonowych cudach i pragnącym rozwijać własne umiejętności?

   

  To znaczy, że Kurs Balonowe Kompozycje – jest stworzony dla Ciebie!

   

  299.00  z VAT

Menu