2 złote

Wypróbuj koniecznie ... !

1 litr płynu do baniek ... !

Płyn do Baniek Mydlanych

QJoy Professional

Kurs Animatora Warszawa 22.09.2019

Kurs Animatora Warszawa 22.09.2019

Kurs Animatora Warszawa
Kurs Animatora Warszawa

Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa 22.09.2019 przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz ogromnych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania buziek, zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje uwielbiane przez dzieci, poznasz twórcze i skuteczne pomysły na animacje dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby pracujące w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i wykształcenia. Liczy się Twoja pozytywna energia !

Rozwijaj się pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i pasją podzielą się swoimi kompetencjami i długoletnim doświadczeniem w animacji.

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”http://akademiaanimatora.pl/warszawa/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Warszawa[/button]

 

Akademia Animatora to wyjątkowy projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i uśmiechem. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Akademia Animatora współtworzy wydarzenia dla zaufanych marek w kraju i na świecie, przeprowadza Specjalistyczne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Doświadczonych Trenerów, którzy znają branżę animacyjną od podszewki.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 22.09.2019.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, otrzymaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dziś rozpocznij pracę w przyszłościowym profesji!

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”http://akademiaanimatora.pl/kurs-animatora-warszawa/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Warszawa[/button]

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na monotonię. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą uzyskasz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy w zawodzie Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa uzyskasz certyfikat w dwóch językach, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz udział w Szkoleniu Animatora Warszawa ze zwiedzaniem Stolicy!

Zobacz warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zapisz się na Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź zawód, który ma przyszłość!

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”http://akademiaanimatora.pl/warszawa/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Warszawa[/button]

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Warszawie to inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Twoją przyszłość!

Zapisz się już dziś! Zdobywaj wiedzę od Profesjonalistów Branży !

Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili. Spotkajmy się na Innowacyjnym Kursie Animatora Warszawa 22.09.2019 !

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas! Zapraszamy !:-)

Menu