Sznurki do Baniek

 

Dlaczego Bańki Mydlane są Wyjątkowe?

Bańki Mydlane są wyjątkowe, piękne, ulotne… Jest w nich coś magicznego!

Zarówno małe bańki mydlane są piękne, jak i te Duże Bańki Mydlane, o średnicy nawet ponad 3 metrów!

Każdy chciałby taką Bańkę Mydlaną złapać!

Ponoć, kiedy taką Bańkę się złapie, trzeba pomyśleć życzenie – wtedy na pewno się spełni…

 

Sznurki do baniek – co to jest?

Sznurki do Baniek to specjalny sprzęt do robienia baniek mydlanych, z pomocą których wyczarujesz ogromnych rozmiarów, piękne bańki mydlane – zarówno do zabawy dla dzieci, jak i do pokazów profesjonalnych!

Jest stosowany zarówno przez ulicznych animatorów i artystów, firmy organizujące imprezy dla dzieci, jak i użytkowników domowych.

Sznurki do baniek mają specjalne rączki, dzięki czemu tworzenie naprawdę dużej bańki jest o wiele prostsze, a sznurek wchłaniający płyn jest ze specjalnego tworzywa, które wchłania jak największą ilość płynu – aby Twoje Bańki były jak największe i jak najbardziej efektowne, wprawiając w zachwyt wszystkich!

 

Sznurki do Baniek

Sznurki do Baniek

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to zrobić?

Chwytamy końce rączek sznurków do baniek, zanurzamy sznurek w wiaderku z płynem do baniek, czekamy chwilę, aż płyn wchłonie się w sznurki, delikatnie wyjmujemy sznurki złączone razem ze sobą do góry i odpowiednio ruszamy delikatnie, aby bańka zaczęła napełniać się powietrzem.

Początkowo może wymagać to kilku prób, jednak w miarę upływu czasu i treningu będą powstawały coraz bardziej okazałe bańki!

 

Są różne rodzaje Sznurków do Baniek

Czy wiesz, że Sznurki do Baniek mają różne rodzaje?

Są Sznurki do Baniek z jednym oczkiem, gdzie tworzy się jedna, bardzo duża bańka mydlana.

W ofercie QJoy™ znajdziemy również wariacje sznurka do baniek, pozwalające puszczać bańki o mniejszym rozmiarze, lecz w znacznie większej ilości., np. 2 oczka, 3 oczka, 5 oczek, a nawet 7 oczek – gdzie podczas robienia baniek powstaje mnóstwo kolorowych baniek mydlanych, które wypełniają całą okolicę… ?

Są nawet kijki do baniek w kształcie np. okularów z trzema oczkami, umożliwiające jednorazowo stworzenie baniek o różnej wielkości!

Każde Kijki do Baniek dają inny, bańkowy efekt!

Albo Sznurki do baniek Szczęśliwa Siódemka, dające efekt, jak Prawdziwa Chmura Baniek!

Przetestuj wszystkie Kijki do Baniek marki QJoy™!

 

Sznurki do Baniek

Sznurki do Baniek

 

Producentem Sznurków do Baniek jest marka QJoy™

QJoy™ produkuje Płyn do Baniek oraz Akcesoria do Baniek – takie jak Sznurki do Baniek oraz Łapki do Baniek, Obręcze do baniek.

Produkty QJoy™ przeznaczone są dla Ciebie – dla Twojej radości i radości Najmłodszych. Marka QJoy™ to produkty przetestowane przez tysiące Osób!

Tysiące Osób i dziesiątki tysięcy uśmiechów, namalowanych na twarzach dzieci dzięki produktom marki QJoy™. Sprawdź i Ty produkty marki QJoy™ i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

 

Dlaczego Sznurki do Baniek QJoy™ są dla Ciebie idealne?

Sznurki do Baniek QJoy™ są wyjątkowe!

Dlaczego?

Ponieważ są stworzone z myślą o Tobie.

Sznurki do dużych baniek marki QJoy™ posiadają sznurki ze specjalnego tworzywa, które wyjątkowo dobrze wchłaniają płyn, aby za jednym razem powstało jak najwięcej dużych baniek.

Sznurki do baniek QJoy™ mają mocno i solidnie zamocowane sznurki, aby byle zahaczenie nie zepsuło Twojego sprzętu.

Sznurki do baniek QJoy™ są lekkie, ale wytrzymałe – aby podczas zabawy lub pokazu, trzymając w dużej mierze ręce w górze, nie zmęczyć się szybko.

Sznurki do baniek QJoy™ posiadają na dole zabezpieczone rączki kijków, aby końcówki nie miały ostrych krawędzi i posiadały eleganckie zakończenie.

 

Ponadto, Sznurki do Baniek QJoy™ mają piękne, intensywne kolory. Profesjonalny sprzęt do zabawy dla dzieci i na profesjonalne pokazy. Dla Ciebie.

 

Akcesoria do wyjątkowej, bańkowej zabawy

Do bańkowej zabawy przydadzą Ci się magiczne rekwizyty, takie jak kolorowe łapki do baniek czy kijki do baniek. Podstawą jest oczywiście płyn do baniek – on jest niezbędną podstawą bańkowej zabawy! ?

 

Czym są łapki do baniek?

Są to specjalne obręcze do baniek w bajkowych kształtach, z uchwytem idealnie pasującym do małej rączki dziecka. Dzieci machają łapkami do baniek, biegają z nimi, tańczą, dmuchają przez nie – a dookoła nich powstają bańki mydlane – dziesiątki, setki pięknych, tęczowych baniek mydlanych!

To po prostu magia…

 

QJoy™ specjalnie dla Ciebie produkuje wszelkie akcesoria potrzebne do bańkowych zabaw!

QJoy™ to Płyn do Baniek Mydlanych, KIJKI do BANIEK, Sznurki do Baniek, Łapki do Baniek, Obręcze do baniek i wiele więcej!

 

Podsumowanie

Marka QJoy™ powstała po to, aby nieść radość i uśmiech!

Można powiedzieć, że powstała z miłości do niesienia radości! 🙂

Osobiście pilnujemy, aby to, co trafia do Ciebie, było najwyższej jakości, solidnie wykonane, aby służyło Ci przez długie lata – ponieważ wiemy, ile Ty z pomocą produktów QJoy™ podarujesz radości innym!

Mamy wspólny cel – i to, co nas łączy oraz łączy tysięcy Osób, które już przetestowało produkty QJoy™, to właśnie radość dawana zwłaszcza najmłodszym.

QJoy™ – Bańki Pełne Radości!

 

Sznurki do Baniek QJoy™

 

Łapki do Baniek QJoy™

 

Płyn do Baniek QJoy™

 

Menu