5%

idzie Wiosna ...

topnieją CENY ... !

WIOSENNA PROMOCJA

w Hurtowni Animatora

Newsletter

Rabaty, Promocje, Wyprzedaże – bądź pierwszy … !

Zapisz się na Newsletter Hurtowni Animatora i odbieraj RABATY na kolejne zakupy !

 

Jako pierwszy dowiesz się o nowych produktach, promocjach i wyprzedażach odbywających się np. w konkretnych dniach lub godzinach.

Podaj swój adres e-mail i dołącz do wspaniałej Społeczności Animatorów korzystających z wysokiej jakości produktów i akcesoriów oraz profesjonalnego sprzętu animacyjnego!

Zapisz się na Newsletter Hurtowni Animatora i osiągaj jeszcze więcej korzyści!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa, Polska, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000465664, NIP 7010384508, REGON 146733086 w celach: marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych produktów i usług. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przechowywane przez okres 10 lat. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: rodo@korporacja.net

 

PAMIĘTAJ ! Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie właściciel Marki HURTOWNIA ANIMATORA nigdy nie udostępnia Twoich danych podanych podczas zapisywania się na Newsletter Hurtowni Animatora.

Menu