Balony na Roczek

 

Balony na Roczek

Balony na Roczek

 

Roczek to jedno z najważniejszych wydarzeń naszego maleństwa!

W końcu to jego pierwsze urodzinki!

Każdy rodzic chce, aby były najpiękniejsze, aby te chwile na zawsze zapadły w naszej pamięci do końca życia… tak, pierwsze urodzinki są bardzo ważne ! 🙂

Ci, którzy mają już to za sobą, coś o tym wiedzą 😉

 

Balony na Roczek – Hurtownia Animatora – Zapraszamy

 

 

 

 

 

Jak zorganizować Idealne Pierwsze Urodzinki ?

Bardzo ważnym elementem urodzinek są oczywiście Balony na Roczek !

Balony na pierwsze urodziny naszego Maleństwa zazwyczaj są albo wielokolorowe, albo niebieskie, albo różowe.

 

Balony na Roczek dla Chłopca

Balony na Roczek dla Chłopca pięknie będą wyglądały w niebieskim kolorze, bądź niebiesko – białym oraz przy błękitnym wystroju pomieszczenia.

Balony na pierwsze urodzinki dla chłopca mogą być tematyczne np. w misie czy w marynarzy, albo bez aplikacji, za to utrzymane w odpowiedniej kolorystyce, np. niebieskie w białe grochy – też wyglądać będą po prostu doskonale!

Musi się pojawić Girlanda na Roczek z napisem „Moje Pierwsze Urodziny”, girlanda z frędzli niebieska i biała, przyda się również Świeczka na Roczek.

Balony na Roczek

Balony na Roczek

Dobrym zaskoczeniem dla Twoich Gości może być Świeczka Grająco – Tańcząca z Fontanną Tortową, bądź po prostu fontanna tortowa.

Niebieskie Serpentyny, Czapeczki dla Gości na Roczek dla chłopca, Talerzyki Papierowe na Roczek oraz Kubeczki Papierowe na Roczek, czy zaproszenia dla Gości na Roczek niebieskie, będą idealnym uzupełnieniem całości !

 

 

Balony na Roczek dla Dziewczynki

Balony na Roczek dla Dziewczynki zazwyczaj są różowe bądź różowo – białe. Balony na pierwsze urodziny dla dziewczynki w kompozycji różowej oraz białej, pięknie będą się komponowały ze wzorami np. księżniczki, kwiatuszków, misia oraz białych grochów.

Do tego idealnie nadadzą się tematyczne dekoracje, takie jaki Girlanda na Roczek dla Dziewczynki – napis wiszący na roczek ( Moje Pierwsze Urodzinki ), Frędzle – girlanda biała oraz różowa, Różowa Świeczka na Roczek, dobrym zaskoczeniem dla Twoich Gości będzie Świeczka Grająco – Tańcząca z fontanną tortową, czy fontanna tortowa.

 

Balony na Roczek

Balony na Roczek

Idealnym dopełnieniem będą różowe serpentyny, czapeczki dla gości z napisem „Mam już Roczek”, talerzyki papierowe na roczek z dedykowaną aplikacją, kubeczki papierowe na roczek oraz zaproszenia dla gości, utrzymane w tej samej tematyce graficznej.

Znajdziesz również całe zestawy, takie jak Dekoracje na Roczek dla Dziewczynki, czy Różowy zestaw Dekoracji Bufetu. Jeśli robisz tort samodzielnie, możesz kupić cały zestaw do dekoracji tortu.

Twoich gości możesz również obdarować mini – banieczkami z różowym serduszkiem. Nie zapomnij o szarfie dla swojej Małej Księżniczki i Koronie! 🙂

Obecnie modnym dodatkiem są również balonowe pikery (tak! Są takie 🙂 ) samopompujące lub do samodzielnego napompowania. Można je umieścić na torcie, w bukiecie lub przyczepić do prezentu. Możliwości jest mnóstwo!

Takie Dekoracje na Roczek dla Dziewczynki będą cudowne!

 

 

 

 

Balony na Roczek Kolorowe

W przypadku, gdy Balony na Roczek mają mieć charakter uniwersalny, po prostu dziecięcy, polecamy Balony na Roczek kolorowe – we wszystkich radosnych kolorach!

Balony na Roczek z nadrukowana cyfrą 1, do tego kolorowe balony z napisami „Sto Lat”, „Wszystkiego Najlepszego”, czy „Happy Birthday”. Nie zapomnij o zwykłych, okrągłych balonach kolorowych oraz o balonach w białe grochy – idealnie komponują się na dziecięce przyjęcia. A może chcesz zaskoczyć gości i dodatkowo udekorować Roczek Twojego Dziecka i napompować Balony Zwierzątka ?

 

Balony na Roczek na hel

Balony na Roczek na hel

Nie zapomnij, Girlandy Urodzinowe na Roczek to też bardzo ważna sprawa!

Girlanda Wszystkiego Najlepszego, Girlanda Sto lat będzie piękna.

Do tego idealnie skomponują się balony groszki do wiązania, które stworzą kolorową girlandę z balonów – a wykonasz to bardzo łatwo samodzielnie, po prostu po kolei związując balony ze sobą.

Zjawiskowa będzie świeczka fontanna tortowa, bądź świeczka grająco – tańcząca z fontanną tortową – będzie dużym zaskoczeniem dla Twoich Gości.

Obecnie modnym dodatkiem są również balonowe pikery (tak! Są takie 🙂 ) samopompujące lub do samodzielnego napompowania. Można je umieścić na torcie, w bukiecie lub przyczepić do prezentu. Możliwości jest mnóstwo!

Tęczowe serpentyny będą również pięknie komponowały się z całością wystroju. A dla gości możesz przygotować kolorowe czapeczki papierowe.

To będą piękne Pierwsze Urodzinki Twojego Dziecka! 🙂

 

 

Balony na Roczek na hel

Balony na Roczek z helem to również bardzo dobra propozycja! Balony na roczek na hel są obecnie bardzo modne.

Balon Cyfra 1 na roczek w połączeniu z uroczymi, kolorowymi balonikami dookoła – to nie tylko piękna dekoracja, ale także znakomity pomysł na prezent na pierwsze urodzinki, zamiast bukietu.

 

Balony Foliowe na Roczek

Balony Foliowe na Roczek

 

W Hurtowni Animatora znajdziesz Balony Foliowe na Roczek oraz Hel do samodzielnego napompowania.

Często zaoszczędzisz pieniądze, samodzielnie pompując balony. Zamów butlę z helem i napompuj balony foliowe na roczek samodzielnie. Zaoszczędzisz, a także napompujesz więcej balonów, niż zlecając to w punkcie.

Balony na Roczek na Hel potrzebują również wstążki do ich przywiązania oraz ciężarka, aby Ci nie uciekły 🙂

Pamiętaj, że przy pompowaniu helem balonów gumowych potrzebujesz dodatkowo uszczelniacz, w przypadku balonów foliowych nie jest on potrzebny.

Życzymy Wspaniałych Pierwszych Urodzinek Twojego Maleństwa i trzymamy za Was mocno kciuki!

Wasza Hurtownia Animatora 🙂

 

 

 

Zobacz, jakie Balony na Roczek możesz wybrać i zakupić:

 

Menu