Sylwester i Karnawał

Przed nami ta Magiczna i najważniejsza Noc w Roku – Sylwester, a zaraz potem – okres Imprezowania, Dobrej Zabawy, Barw, Muzyki i Kolorów – czyli Karnawał! Czas ten powinien być dla nas wyjątkowy, w końcu życie to nie tylko praca! Dlatego też, nie zapomnij o tym, aby przygotować się na dobrą zabawę!

Przygotuj się na Karnawał i Sylwestra z Twoją Hurtownią Animatora, a Twoja impreza będzie wystrzałowa !

Zapoznaj się z naszymi propozycjami Dekoracji, Gadżetów i Dodatków i wybierz te, idealne dla Ciebie !

Dekoracje Karnawałowe ?

Dekoracje Sylwestrowe ?

Balony na Imprezę ?

Gadżety na Imprezę ?

Akcesoria Party ?

A Ty? Czego szukasz? 🙂

 


Sylwester

Taka noc jest wyjątkowa!

Zakończenie roku musi być wystrzałowe i niebanalne – po całym roku ciężkiej pracy, należy Ci się fantastyczna, szampańska zabawa na bogato!

Wkrocz w Nowy Rok pewnym krokiem. Zadbaj o odpowiedni nastrój z Hurtownią Animatora i wybierz, jakie dekoracje wybierzesz na Twoją Sylwestrową Imprezę?

 

 


 


 

Dekoracje Karnawałowe

Wyjątkowy Klimat Szampańskiej Zabawy stworzysz wszędzie, potrzebujesz jedynie odpowiednich dekoracji – kilka dekoracji i wyjątkowa Impreza Gotowa!

Zaskocz Twoich Bliskich i Gości i zorganizuj imprezę na wysokim poziomie, a z pomocą przyjdą Ci wyjątkowe dekoracje karnawałowe!

 

 


 


 

Balony Karnawałowe

Impreza bez balonów? Niemożliwe! 🙂

To balony właśnie kojarzą się z tym fantastycznym klimatem zabawy. Pierwsze, co kojarzy się z imprezą, to balony właśnie! Dlatego na Twojej Imprezie zdecydowanie nie może ich zabraknąć! 🙂

A Ty – jakie balony wybierzesz na Twoje Party?

Bal Karnawałowy to oczywiście i Balony Karnawałowe!

Balony na Imprezę Karnawałową dodadzą jej szampańskiego klimatu i są wręcz niezbędnym dodatkiem. Poniżej, prezentujemy przed Tobą najczęściej wybierane balony karnawałowe. Z ich pomocą bardzo szybko udekorujesz pomieszczenie, w którym odbywać się będzie impreza karnawałowa.

Balony Karnawałowe są piękne, lekkie, kolorowe. Na myśl przywodzą zabawę i beztroskę.

Które Ty wybierzesz? 🙂

 

 


 


 

Balony Foliowe Karnawałowe

Balony Foliowe to fantastyczna , niedroga i duża dekoracja na Twoją Imprezę!

I co ważne, raz kupione, mogą służyć latami, gdyż można do nich dopompowywać powietrze. Na Twoją Szampańską Imprezę Perfekcyjnie pasować będą balony np. w kształcie butelki szampana i kieliszka – sprytnym i prostym sposobem, stworzysz fantastyczną dekorację, którą będą podziwiać z zachwytem zaproszeni Goście!

A Ty jako Organizator Party, będziesz błyszczeć w ich blasku!

 

 


 


 

Dodatki Karnawałowe

Jak Karnawał to obowiązkowo Karnawałowe Dodatki!

Zmysłowe lub zabawne, jakie chcesz! Wszyscy będą mieli zabawne dodatki na Imprezie, a Ty nie?

Niedopuszczalne, nie można na to pozwolić 🙂 Wybierz Twoje Karnawałowe Dodatki, które zaskoczą wszystkich!

A Twoim zadaniem – będzie dobrze się bawić, wiedząc, że wszystko masz! Pamiętaj, zaproszenie na Imprezę może zaskoczyć Cię nagle, dlatego przygotuj się do tego zawczasu 🙂

Karnawał to czas Szampańskiej Zabawy!

Jakie Dodatki Karnawałowe Ci się przydadzą? Wybierz poniżej!

Karnawałowe Dodatki to Maski Karnawałowe, Okulary Karnawałowe czy Opaski Karnawałowe i Komplety.

Maski Karnawałowe to wręcz synonim Karnawału! Warto zamówić Maski Karnawałowe i dla Siebie i dla swoich Gości. Dodadzą Klasy, Elegancji i subtelnego wysublimowania. Wprawią Ciebie i Twoich Gości w dobry nastrój. Ponadto, Maski Karnawałowe nie są drogie, dlatego możesz sobie na ich zakup pozwolić.

Okulary Karnawałowe stanowią doskonałe Dodatki Karnawałowe! Z ich pomocą szybko przejdziesz metamorfozę!

Okulary Karnawałowe Mega Gwiazda, Okulary Karnawałowe American Star, Okulary Karnawałowe Lenonki, czy Okulary Karnawałowe Elvis – zamienią Cię w prawdziwą Gwiazdę Imprezy! Musisz je mieć

Sprytną propozycją, jako Dodatki Karnawałowe są też specjalnie przygotowane Zestawy Karnawałowe – z opaską i uszami, np. kota, tygrysa, czy żyrafy. Zamień się w prawdziwą Kocicę, Myszkę Minnie, a może Diabła?