-->

zrób

Idealną DOMÓWKĘ ... !

KARNAWAŁ

Party 2021

Kurs Animatora Wrocław 12.10.2019

Kurs Animatora Wrocław 12.10.2019

 

Zarejestruj się na Profesjonalne Szkolenie Animatora organizowany przez Akademię Animatora, dzięki któremu dołączysz do wyjątkowego grona Profesjonalnych Animatorów Zabaw dla Dzieci!

Na Szkolenie dla Animatorów we Wrocławiu zapraszamy wszystkie osoby, których pasja to animacja! Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tworzy wydarzenia dla zaufanych, przeprowadza Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów bazując na wieloletnim doświadczeniu w animacji.

 

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”http://akademiaanimatora.pl/wroclaw/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Wrocław[/button]

 

Dwujęzyczny certyfikat, który zyskasz po ukończeniu Kursu Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Wrocław 12.10.2019 w Akademii Animatora umożliwi Ci rozpoczęcie pracy w placówkach edukacyjnych, instytucjach kulturalnych i punktach usługowych. A może stanie się bodźcem do rozpoczęcia własnej działalności?

Zapisz się na Kurs Animatora we Wrocławiu, które rozpocznie się 12.10.2019 i zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora. Przeznacz kolejny dzień w mieście na przejście po magicznym wrocławskim rynku, wjedź na szczyt imponującego Sky Tower i odwiedź wrocławską Halę Stulecia.

 

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”http://akademiaanimatora.pl/kurs-animatora-wroclaw/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Wrocław[/button]

 

Na Kursie Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci we Wrocławiu 12.10.2019 przeprowadzanym przez Akademię Animatora zdobędziesz praktyczne umiejętności niezbędne w pracy Profesjonalnego Animatora.

Nauczysz się, jak wytwarzać wspaniałe balonowe kształty, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania buziek, samodzielnie stworzysz gigantyczne bańki mydlane, dowiesz się, jak w atrakcyjny sposób organizować gry i zabawy dla dzieci, a także spotkasz dużo ciekawych osób, które mają takie same pomysły, ambicje i marzenia.

 

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”http://akademiaanimatora.pl/wroclaw/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Wrocław[/button]

 

Profesjonalny Animator !

Zostań Profesjonalnym Animatorem !

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatora i wejdź do niezwykłego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i dorosłą radością. Ilość miejsc jest ściśle określona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zapisz się na Kurs Animatora we Wrocławiu 12.10.2019

Zapisz się KONIECZNIE !

Zobaczmy się na Kursie Animatora we Wrocławiu !

Menu