Lista Życzeń – pomysły na wykorzystanie

 

 

Nowy rok szkolny to nowe, wielkie potrzeby małych odkrywców. Szalony wyścig ostatniego dnia wakacji po kredki, piórniki, farbki i flamastry to Twoja coroczna zmora? Zrób zakupy w Hurtowni Animatora! Poproś, aby Twoje dziecko, które potrafi już korzystać z komputera wybrało i dodało do Listy Życzeń niezbędne produkty i akcesoria, które ułatwią mu zdobywanie wiedzy i umilą czas spędzany w szkolnej ławce.

Samodzielnie sporządzona przez Twoją pociechę Lista Życzeń to ogromna oszczędność czasu i doskonały sposób, aby nauczyć dziecko odpowiedzialnych i przemyślanych wyborów.

 

Na dnie wszystkich pudełeczek z farbkami widać już prześwity, kredki przypominają małe ogryzki, a lista produktów, którą tydzień temu położyłaś na biurku w pokoju Dyrekcji zapadła się pod ciężarem innych dokumentów? Wybierz profesjonalne artykuły papiernicze i plastyczne w Hurtowni Animatora i dodaj je do Listy Życzeń, którą za pomocą kilku kliknięć prześlesz do adresata drogą mailową. Koniec z trwającymi cały dzień wizytami w hurtowniach stacjonarnych – wystarczy tylko opłacić zamówienie i wybrać formę dostawy.

Tym razem Twoja Lista Życzeń nie zginie w stosie papierów, a Ty zawsze na czas otrzymasz produkty niezbędne w swojej codziennej pracy!

Święta Bożego Narodzenia to czas wysyłania listów do Świętego Mikołaja. Poproś swoją pociechę, która potrafi już korzystać z komputera, żeby stworzyła wirtualną Listę Życzeń, która niekoniecznie trafi do Laponii…

 

Przedświąteczne zakupy w Hurtowni Animatora za pomocą Listy Życzeń to gwarancja, że Twoje dziecko otrzyma wymarzony, kreatywny i absolutnie wyjątkowy prezent, a Ty unikniesz zakupowej gorączki i spędzisz więcej czasu z bliskimi.

 

W czasie deszczu Twoje dzieci się nudzą? Wspólnie stwórzcie Listę Życzeń, na której znajdą się artykuły plastyczne, papiernicze, dekoracyjne i zestawy kreatywne. Niesprzyjająca aura na dworze już nigdy nie będzie powodem do marudzenia! Jeżeli Twoje pociechy potrafią już samodzielnie korzystać z komputera, poproś, aby samodzielnie stworzyły Listę Życzeń i za pomocą jednego kliknięcia wysłały ją na Twoją skrzynkę e-mail lub na profil w jednym z portali społecznościowych. Zobacz, jakie to proste!

 

Menu