-->

zrób

Idealną DOMÓWKĘ ... !

KARNAWAŁ

Party 2021

Kurs Animatora Łódź 19.10.2019

Kurs Animatora Łódź 19.10.2019Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Łodzi 19.10.2019 i przekonaj się, jak wiele możesz uzyskać.

Kurs Animatora Łódź organizowany przez Akademię Animatora to przydatna wiedza, indywidualne podejście do Uczestnika Szkolenia, specjalistyczny sprzęt animacyjny i wspaniała atmosfera. Nauka, zabawa i praktyka to trzy elementy, które pomogą Ci w prosty sposób przyswoić wiedzę kluczową w pracy Animatora Zabaw dla Dzieci.

Jako Absolwent Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci Łódź otrzymasz certyfikat w dwóch językach, który będzie Twoją przepustką do wyjątkowego świata animacji!

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”http://akademiaanimatora.pl/lodz/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Łódź[/button]

 

Kto może zapisać się na Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Łódź ?

Wszyscy, którzy kochają pracę z dziećmi!

Zapraszamy osoby z doświadczeniem w animacji, wszystkich, którzy dopiero chcą podjąć pracę w profesji Animatora, a także Rodziców i Dziadków, którzy chcą nauczyć się, jak w ciekawy sposób zapełnić czas swoim pociechom.

Kurs Animatora Łódź organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy to doskonała sposobność, aby odwiedzić ulubione punkty w Łodzi lub poznać miasto z zupełnie innej strony. Wykorzystaj dodatkowy dzień, aby zwiedzić sławną ulicę Piotrkowską, zwiedź łódzką Manufakturę, a gdy zmęczysz się miejskim hałasem, wstąp do magicznego Parku Łagiewniki.

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”http://akademiaanimatora.pl/kurs-animatora-lodz/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Łódź[/button]

 

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy zaprasza na Profesjonalny Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Łódź !

Zapisz się na Szkolenie Animatora Łódź, które odbędzie się 19.10.2019 i rozpocznij swoją fantastyczną przygodę z animacją. Akademia Animatora to marka, którą zaufaniem obdarzyło już tysiące Absolwentów, Klientów i Pracodawców. Doświadczeni Trenerzy posiadający długoletnie doświadczenie w animacji na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź podzielą się swoją wiedzą i dającymi się wykorzystać w praktyce umiejętnościami, które stosują w swojej codziennej pracy.

 

 

[button color=”ultraviolet-rays-1″ width=”large” href=”http://akademiaanimatora.pl/lodz/” icon=”icon-time” icon_size=”20″]Kurs Animatora Łódź[/button]

 

Udział w Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Łódź to inwestycja we własny rozwój i w Swoją karierę !

Zarezerwuj miejsce już teraz!

Ucz się od Praktyków branży! Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora Łódź 19.10.2019 !

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Łódź

Dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Zapraszamy!:-)

 

Menu