Hurtownia Animatora to miejsce, w którym znajdziesz produkty i akcesoria niezbędne do zorganizowania wyjątkowego przyjęcia urodzinowego dla Twojej pociechy. Sklep Animatora oferuje wiele praktycznych artykułów takich jak: jednorazowe talerzyki, serwetki i kubeczki z wizerunkami ulubionych dziecięcych bohaterów. Dekoracja pomieszczenia, w którym będzie odbywać się zabawa również nie musi spędzać Ci snu z powiek.

Hurtownia Animatora proponuje zakup oryginalnych balonów z nadrukami, serpentyn i girland urodzinowych, kolorowych rozetek, a także banerów i plakatów, z których będą zerkać twarze podziwianych superbohaterów. Sklep Animatora oferuje także szeroki wybór kostiumów i akcesoriów potrzebnych do przygotowania niezapomnianej imprezy przebieranej – fantazyjne peruki, zabawne gadżety, kredki i farbki do malowania twarzy, dowcipne nakrycia głowy, kolorowe maski i ozdoby do twarzy, ciała i włosów.

Wszystkie produkty do dekoracji skóry są bezpieczne, nie wywołują reakcji alergicznych, dzięki czemu są odpowiednie nawet dla delikatnej dziecięcej skóry. Dzięki akcesoriom, które znajdziesz w Sklepie Animatora urodzinki Twojej pociechy będą absolutnie wyjątkowe.

 

 

Menu