Szkolenie Animatorów organizuje Akademia Animatora z Warszawy – Organizator Profesjonalnych Szkoleń i Kursów dla Animatorów – Szkolenie Animatorów Czasu Wolnego, Szkolenie Animatorów Zabaw dla Dzieci, Szkolenie Animatorów do Zadań Specjalnych, kursy Animacyjne.

Zapewnij sobie Solidne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora – Animatora Zabaw dla Dzieci, czy Animatora Czasu Wolnego. Dołącz do Akademii Animatora!

Zawód Animatora w Polsce (i nie tylko) będzie się intensywnie rozwijał, dlatego ważne jest, aby na rynku były odpowiednio przeszkolone osoby, które wypełnią nowo powstającą „lukę” i wyjdą naprzeciw rynkowym potrzebom.

Pragniemy, aby Animatorami były osoby wyjątkowe – z pasją, zaangażowaniem oraz chęcią rozwoju – jest to bardzo ważne, aby zdawać sobie z tego sprawę. Dlaczego? Dlatego, że nie wszystko, co miało rację bytu kiedyś, będzie miało sens dzisiaj. Dzieci się zmieniają, świat się zmienia, a my – Animatorzy – musimy nad tym nadążać 🙂

Jako Akademia Animatora – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wyposażyć Cię w rzetelną wiedzę i solidnie przygotować do tak wyjątkowego zawodu, jakim jest praca Animatora !

Zapisz się na Szkolenie Animatorów:

Menu