Stroje Imprezowe i Przebrania. Maska, kapelusz, peruka, świecąca biżuteria… brakuje już tylko kostiumu, aby skompletować wystrzałowy wizerunek na fantastyczną imprezę karnawałową lub przerażającą zabawę halloweenową!

Hurtownia Animatora oferuje stroje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Kostiumy, które znajdziesz w Sklepie Animatora wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu możesz używać ich wielokrotnie. Hurtownia Animatora to miejsce, w którym znajdziesz stroje na wieczór panieński i kawalerski oraz bajkowe kostiumy doskonałe na przyjęcia tematyczne: w stylu disco, w hawajskich klimatach czy dla superbohaterów i stróżów prawa. Sklep Animatora proponuje zakup przebrań dziecięcych na zabawy szkolne z okazji karnawału lub halloween.

Jeżeli Twoja pociecha marzy o tym, żeby zostać groźnym piratem lub dzielną kowbojką, to w Hurtowni Animatora znajdziesz kostiumy, które pomogą jej na ten jeden wieczór wcielić się w wymarzoną rolę lub zostać ulubionym bohaterem z bajki. Sklep Animatora oferuje fantastyczne, zabawne przebrania, które uświetnią każdą imprezę!

Menu