Piłki

Ćwiczenia z piłką to łatwy i nieobciążający dla organizmu sposób na udoskonalenie sylwetki, bezpieczny dla osób starszych i kobiet w ciąży – pamiętaj, że zdrowie Twoje i Twojego dziecka jest najważniejsze, zanim rozpoczniesz ćwiczenia, pamiętaj, aby zasięgnąć opinii specjalisty.

Hurtownia Animatora ma w swojej ofercie piłki gimnastyczne – niezbędne wyposażenie siłowni, klubów fitness i klubów sportowych. Sklep Animatora to także miejsce, w którym znajdziesz piłki sensoryczne, wykorzystywane podczas zajęć korekcyjnych i gimnastycznych przeprowadzanych w placówkach edukacyjnych.

Kolorowe piłeczki, które oferuje Hurtownia Animatora to akcesoria wykorzystywane przez profesjonalnych Animatorów podczas rozmaitych zabaw, na przykład z chustą animacyjną. Piłki, których zakup proponuje Sklep Animatora to uniwersalne i praktyczne zabawki, które można wykorzystać w domu w trakcie deszczowego popołudnia, a także podczas zabaw na świeżym powietrzu. Zabawy z piłką doskonale wpływają na rozwój koordynacji ruchowej już najmłodszych dzieci.

 • Piłka Grawitacyjna – Piłka Lewitująca – Air Football – Hoverball – HIT!

  Piłka Grawitacyjna – HIT! Hoverball

  Latająca piłka grawitacyjna sprawi, że mecz piłki nożnej już nigdy nie będzie taki sam.

  Lekka i lewitująca nad podłogą piłka na zawsze odmieni oblicze domowych meczów w nogę – i sprawi, że w końcu będą bezpieczne dla otoczenia 😉

  Rozmiar piłki pozwala na swobodne kopanie jej, dzięki czemu gra jest o wiele bardziej ciekawa.

  Idealna zabawka dla młodego fana piłki nożnej, który nawet w domu nie może się rozstać z ukochaną piłką.

  Piłka posiada piankową otoczkę, dzięki czemu nie zniszczy mebli.

  Wbudowana dmuchawa sprawia, że piłka delikatnie unosi się w powietrzu, sunie po powierzchni, więc nie zarysuje podłogi, ani nie zbije niczego 😉

  Wbudowane światełka LED stworzą wieczorem piękny spektakl świetny.

  Lewitująca Piłka Nożna – piłka Hoverball to świetny prezent na Święta, na Dzień Dziecka, na Wielkanoc oraz na urodziny dla chłopca.

  Inne nazwy: Piłka Grawitacyjna, Piłka Lewitująca, Airball, Hoverball, Lewitująca Piłka Nożna, Lewitująca Piłka.

   

  Więcej Informacji

Menu