2 złote

Wypróbuj koniecznie ... !

1 litr płynu do baniek ... !

Płyn do Baniek Mydlanych

QJoy Professional

Stroje

Maska, kapelusz, peruka, świecąca biżuteria… brakuje już tylko kostiumu, aby skompletować wystrzałowy wizerunek na fantastyczną imprezę karnawałową lub przerażającą zabawę halloweenową!

Hurtownia Animatora oferuje stroje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Kostiumy, które znajdziesz w Sklepie Animatora wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu możesz używać ich wielokrotnie. Hurtownia Animatora to miejsce, w którym znajdziesz stroje na wieczór panieński i kawalerski oraz bajkowe kostiumy doskonałe na przyjęcia tematyczne: w stylu disco, w hawajskich klimatach czy dla superbohaterów i stróżów prawa. Sklep Animatora proponuje zakup przebrań dziecięcych na zabawy szkolne z okazji karnawału lub halloween.

Jeżeli Twoja pociecha marzy o tym, żeby zostać groźnym piratem lub dzielną kowbojką, to w Hurtowni Animatora znajdziesz kostiumy, które pomogą jej na ten jeden wieczór wcielić się w wymarzoną rolę lub zostać ulubionym bohaterem z bajki. Sklep Animatora oferuje fantastyczne, zabawne przebrania, które uświetnią każdą imprezę!

 

 

 

Menu