Masy Plastyczne

Hurtownia Animatora oferuje szeroki wybór mas plastycznych. Lepienie z plasteliny lub ciastoliny to wyjątkowo kreatywna zabawa na wiele radosnych godzin. Artykuły, które proponuje Hurtownia Animatora, sklep animatora wspaniale rozwijają dziecięcą wyobraźnię i wpływają na postrzeganie przez nie świata.

Hurtownia Animatora zaopatrzy Ciebie lub Twoją placówkę edukacyjną w materiały plastyczne niezbędne w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Wyrabianie z gliny to także ciekawy sposób na pozalekcyjną animację w świetlicach. Masy plastyczne
Hurtownia Animatora sklep animatora poleca także wszystkim rodzicom i dziadkom, którzy chcą pobudzić dzieci do kreatywności, a także fantastycznie spędzić wolny czas. Masę papierową i modelinę można po wyschnięciu pomalować farbkami, dzięki czemu dziecko uzyska samodzielnie wykonane zabawki.

Zabawy z masą plastyczną są odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, ponieważ masy wykonane są z naturalnych materiałów. Mimo wszystko maluszki podczas zabawy powinny znajdować się pod opieką dorosłych, a starsze dzieci wykonywać prace bez nadzoru opiekunów.

Menu