Efekty Specjalne

Hurtownia Animatora to miejsce, w którym znajdziesz oryginalne akcesoria papiernicze, które zachęcą Twoją pociechę do plastycznych eksperymentów. Sklep Animatora oferuje fluorescencyjne pisaki i gadżety uwielbiane przez dzieci!

Jeżeli chcesz zachęcić dziecko do kreatywnego spędzania czasu, to Hurtownia Animatora zaopatrzy Cię w fantastyczne akcesoria, które sprawią, że zabawy plastyczne już nigdy nie będą wiały nudą. Sklep Animatora proponuje zakup niebanalnych gadżetów, dzięki którym powstaną wyjątkowe zaproszenia urodzinowe, kartki świąteczne, laurki na Dzień Matki lub Ojca, a także pocztówki z wakacji.

Akcesoria do ozdabiania i artykuły fluorescencyjne możesz zabrać ze sobą wszędzie i przy pomocy kartki papieru zająć dziecku czas na przykład w poczekalni u dentysty, w urzędzie lub w restauracji. Dzieciaki kochają gadżety świecące w ciemności – fluorescencyjny pisak świetnie sprawdzi się jako upominek dla dziecka na przyjęciu weselnym lub jako nagroda w konkursie na imprezie urodzinowej.

 

 

Menu