Kryolan

Hurtownia Animatora proponuje zakup produktów marki Kryolan istniejącej na rynku od ponad 70 lat, specjalizującej się w profesjonalnych produktach do makijażu. Sklep Animatora oferuje szeroki wybór akcesoriów do malowania twarzy i ciała marki Kryolan, które są wykonane z wysokiej jakości składników, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe i bezpieczne dla skóry.

Produkty marki Kryolan, w które zaopatrzy Cię Hurtownia Animatora doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach scenicznych, jak i do użytku domowego. Wykorzystaj produkty do malowania twarzy i ciała marki Kryolan, które oferuje Hurtownia Animatora sklep animatora na zabawie halloweenowej, sylwestrowej, podczas przebieranej imprezy urodzinowej Twojej pociechy lub podczas profesjonalnego występu cyrkowego lub teatralnego.

Wybierz sprawdzone produkty do malowania twarzy i ciała marki Kryolan, które znajdziesz w Hurtowni Animatora!

 • Kryolan – Multi Gel – Żel do brokatu / Klej do Brokatu

  Żel do Brokatu / Klej do Tatuaży Brokatowych

  Bezbarwny, bezpieczny! żel do brokatu marki Kryolan – wiodącej na świecie profesjonalnej marki oferującej wysokiej jakości kosmetyki charakteryzatorskie, kolorowe i pielęgnacyjne.

  Produkt doskonale sprawdza się jako Klej do BrokatuKlej do Tatuaży Brokatowych.

  Produkt Zmywalny! To ważne – dla bezpieczeństwa dziecka.

  (Prywatnie – nie ufamy klejom do tatuaży, które utrzymują się 2 tygodnie na skórze dziecka, dlatego też takiego kleju nie mamy w ofercie. Nie twierdzimy absolutnie, że kleje trzymające 2 tygodnie są złe bądź niebezpieczne, ale my w ofercie ich nie mamy i mieć nie będziemy 🙂 )

  Jak stosować Klej Do Tatuaży Brokatowych?

  • przyłóż szablon do wybranego miejsca na ciele
  • posmaruj miejsce na ciele zgodnie z szablonem, dosłownie odrobinką, wielkości ok. pół ziarenka grochu, żelu do brokatu Kryolan
  • poczekaj kilka sekund
  • posyp wybrane miejsce brokatem, nakładając go za pomocą, np. płaskiego pędzelka
  • poczekaj chwilkę, aż klej do brokatu delikatnie przyschnie
  • nie zdmuchuj nadmiaru brokatu (ponieważ poleci do oczu), tylko pochyl dane miejsce nad np. papierem, aby brokat spadł sam
  • powiedz dziecku, że przez 10 minut tatuaż musi wyschnąć, także 10 minut nie dotykamy 🙂

  Klej do Brokatu idealnie sprawdza się również przy mocnych makijażach brokatowych. Doskonale utrzymuje go na powiekach lub ustach.

  Żel tworzy zwartą, elastyczną warstwę zapobiegającą osypywaniu się brokatu. Na ciało/twarz wystarczy nanieść bardzo cienką warstwę produktu, dzięki czemu jest bardzo wydajny i wystarczy na naprawdę długo!

  A co ważne, bez problemu go zmyjesz – wodą, kremem, czy mleczkiem do demakijażu.

   

  Więcej Informacji

   

   

Menu