Gemar

Hurtownia Animatora proponuje zakup balonów włoskiej marki Gemar, która oferuje szeroki wybór balonów wyprodukowanych z bezpiecznych i ekologicznych materiałów, które całkowicie ulegają biodegradacji. Historia firmy sięga początków XX wieku, a od lat 90. przedsiębiorstwo jest jednym ze światowych liderów produkujących balony. Sklep Animatora to miejsce, w którym znajdziesz m. in. balony klasyczne, balony foliowe czy balony do modelowania.

Produkty i akcesoria do balonów, które oferuje Hurtownia Animatora posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Balony marki Gemar, których zakup proponuje Sklep Animatora są dostępne w ponad 60 kolorach i 30 kształtach! Są wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu świetnie nadają się do zabawy i dekoracji.

Balony marki Gemar, które znajdziesz w Hurtowni Animatora doskonale sprawdzą się podczas organizacji urodzinek dla dzieci, na imprezie karnawałowej lub sylwestrowej, wieczorze panieńskim, imprezie ogrodowej i uroczystości weselnej.

 

 

Menu