2 złote

Wypróbuj koniecznie ... !

1 litr płynu do baniek ... !

Płyn do Baniek Mydlanych

QJoy Professional

Kurs Animatora to podstawowa rzecz, jaką powinien ukończyć każdy Profesjonalny Animator Zabaw dla Dzieci czy Animator Czasu Wolnego.

Animator to osoba bardzo kreatywna, wszechstronna, znająca mnóstwo zabaw i potrafiąca rozbudzić ciekawość dzieci, stymulując ich kreatywność. Kurs Animatora polecany jest też dla osób, które nie zajmują się animacją zawodowo, ale po prostu lubią pracę z dziećmi i dawanie dzieciom uśmiechu jest dla nich prawdziwą pasją !

Kurs Animatora polecany jest również osobom, które pracują z dziećmi – Nauczycielom, Wychowawcom, ale tez Młodym Osobom, szukającym pierwszej pracy – Uczniom i Studentom.

Kurs Animatora Zabaw, Animator Zabaw, Kurs Animatora Czasu Wolnego, Animator do Zadań Specjalnych, Kurs Animatora do Zadań Specjalnych – zobacz, jakie kursy przygotowaliśmy dla Ciebie – dołącz do nas! Dołącz do Profesjonalnego Kursu Animatora, który Solidnie przygotuje Cię do pracy w Animacji!

Zawód Animatora w Polsce (i nie tylko) będzie się intensywnie rozwijał, dlatego ważne jest, aby na rynku były odpowiednio przeszkolone osoby, które wypełnią nowo powstającą „lukę” i wyjdą naprzeciw rynkowym potrzebom.

Polecamy!

Menu