Wieczór Panieński - Kawalerski

Wieczór poprzedzający najważniejsze wydarzenie w życiu musi być wyjątkowy. Hurtownia Animatora to miejsce, w którym znajdziesz wiele inspirujących pomysłów, w jaki sposób sprawić, aby przyszłe Panny Młode i Młodzi Panowie tego wieczoru długo nie potrafili zapomnieć. Sklep Animatora oferuje zabawne akcesoria i gadżety, które uświetnią to wydarzenie: kostiumy, maski, dowcipne szarfy i nakrycia głowy.

Wieczór panieński i kawalerski to czas szalonej zabawy, możecie wypróbować kredki i farbki do malowania twarzy, brokaty lub sprawić Młodym zmywalne tatuaże, o których zawsze marzyli. Hurtownia Animatora proponuje zakup dekoracji przeznaczonych specjalnie na tę okazję: balonów z nadrukami, girland, banerów i plakatów.

Hurtownia Animatora, sklep animatora zaopatrzy Cię również w akcesoria do dekoracji stołu, a także ozdób do ciast, tortów i innych słodkości. Znajdziesz tu nie tylko wysokiej jakości produkty i akcesoria do dekoracji, ale także ciekawe pomysły na gry i zabawy, których tego wieczoru nie może zabraknąć.

Menu