Urodziny Dorosłego

Czterdzieści lat minęło? Nic straconego – dla wszystkich młodych duchem Hurtownia Animatora przygotowała pomysły i inspiracje, jak zorganizować wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Hurtownia Animatora oferuje akcesoria dekoracyjne, takie jak: urodzinowe obrusy i serwetki, balony z nadrukami, girlandy, konfetti, serpentyny, rozety i banery.

Jeśli od zawsze marzyła Ci się przyjęcie w tropikalnych klimatach lub impreza w stylu disco, Hurtownia Animatora proponuje Ci kostiumy i gadżety, które uświetnią każdą przebieraną imprezę: kredki i farbki do malowania twarzy i ciała, brokat, fantazyjne peruki i nakrycia głowy, maski i wiele innych zabawnych przedmiotów. Sklep Animatora to miejsce, w którym znajdziesz akcesoria do dekoracji ciast i tortów: świeczki-cyferki, patery do ciast i słodkości, dekoracje do muffinek i innych potraw urodzinowych.

Jeżeli chcesz zorganizować Garden Party, to Hurtownia Animatora oferuje Ci wiele produktów niezbędnych do przygotowania ogrodowej zabawy. Urodziny to wspaniała okazja do wspólnego świętowania w gronie najbliższych.

 

 

Menu