Akcesoria Kibica

Gdy piłka jest w grze, cały świat wstrzymuje oddech. Hurtownia Animatora oferuje wyjątkowe akcesoria i gadżety, które sprawią, że wspólne kibicowanie w gronie rodziny i przyjaciół stanie się jeszcze bardziej emocjonujące. Sklep Kibica to miejsce, w którym znajdziesz kredki oraz farbki do malowania twarzy i ciała, które są bezpieczne i nie powodują reakcji alergicznych, odpowiednie także dla delikatnej, dziecięcej skóry.

Wszystkie produkty do ozdabiania twarzy i ciała łatwo się nakłada i po skończonym meczu łatwo zmywa za pomocą wody i mydła, bez zbędnego szorowania i podrażnień. Hurtownia Animatora, sklep animatora proponuje wszystkim prawdziwym kibicom akcesoria, bez których nie warto zasiadać na trybunie lub w domu przed telewizorem: szaliki, peruki, czapki i opaski w barwach narodowych, koszulki i flagi, spraye do włosów, trąbki oraz wuwuzele, dzięki którym zrobi się naprawdę głośno.

Sklep Kibica – Hurtownia Animatora to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej jakości akcesoria kibica, gadżety kibica, które sprawią, że dopingowanie narodowej drużyny będzie wyjątkowo ekscytujące. Sklep dla Kibica w Hurtowni Animatora to miejsce dla każdego prawdziwego Kibica !

Menu