Pompki i Dmuchawy do Balonów

Pompki do balonów i dmuchawy do balonów

Akcesoria do Balonów

Balony

Pompka do balonów to podstawowe wyposażenie każdego animatora, ale także i rodzica.

Nie od dziś wiadomo, że dzieci kochają balony, a ich dmuchanie wymaga niezłej siły płuc. Produkt obowiązkowy na każdej dużej imprezie. Nie tylko dla dzieci.

Hurtownia Animatora poleca profesjonalną dwustronną pompkę do pompowania balonów. Dwustronna pompka do balonów pozwoli Ci szybko napompować dużą ilość balonów. Jest porządna i wygodna.

Hurtownia Animatora, sklep animatora posiada także uniwersalną pompkę do balonów. Jej specjalnie wyprofilowana końcówka sprawia, że balon się nie zsuwa, a pompka pasuje do wielu rodzajów balonów.

Balonowy sklepHurtownia Animatora to miejsce, w którym kupisz wszystko co potrzebne do stworzenia wspaniałych balonowych dekoracji na party.

 • Pompka do balonów – dwustronna – pastelowa

  Pompka do balonów – dwustronna

  Pompka dwustronna do balonów. Dzięki dwustronnej technologii w błyskawicznym tempie napompujesz dużą ilość balonów.

  Łatwa w obsłudze ułatwi stworzenie każdej dekoracji. Jej budowa pozwala na pompowanie zarówno balonów tradycyjnych, okrągłych jak i nawet balonów do modelowania. Niezbędny sprzęt dla zawodowego jak i hobbystycznego kreatora balonowych figur. Co ważne, wąska końcówka pompki pozwala na bezproblemowe nałożenie balonów na pompkę i skuteczne napompowanie praktycznie każdego balonika, niezależnie od jego kształtu.

  Oferta dotyczy jednej sztuki pompki do balonów.
  Kolor pompki wysyłany jest losowo.

 • Pompka Elektryczna do balonów – Dwie Dysze – PUSH – Mocna

  POMPKA ELEKTRYCZNA do balonów – Dwie Dysze – PUSH – MOCNA

  Pompka Elektryczna do balonów posiada DWIE dysze typu PUSH, które umożliwiają jednoczesne pompowanie dwóch balonów.

  W zestawie znajdują się dwa reduktory wielkości dysz co pozwala na pompowanie balonów o różnej wielkości.

  Pompka Elektryczna nadaje się zarówno do pompowania dużej ilości balonów oraz do okazyjnego zastosowania.

   

  WAŻNE:

  Pompka elektryczna posiada możliwość sterowania zarówno poprzez naciśnięcie dyszy (push) lub przełączenia na tryb stały !

  Jest to bardzo duże ułatwienie w pracy z balonami.

 • Pompka do Balonów uniwersalna

  Marka:Gemar
  01

  Pompka uniwersalna do balonów

  Pompka uniwersalna do balonów jednostronna – włoska. Dzięki pompce w szybkim tempie napompujesz dużą ilość balonów.

  Łatwa w obsłudze ułatwi stworzenie każdej dekoracji. Jej budowa pozwala na pompowanie zarówno balonów tradycyjnych, okrągłych jak i nawet balonów modelinowych.

  Końcówka pompki posiada delikatnie zarysowane „oczka”, które pomagają przytrzymywać balon na pompce. Końcówka pompki pozwala na bezproblemowe nałożenie balonów na pompkę i skuteczne napompowanie praktycznie każdego balonika, niezależnie od jego kształtu.

  Niezbędny sprzęt dla zawodowego jak i hobbystycznego kreatora balonowych figur.

  Dostępne kolory pompek, to: niebieski, zielony, czerwony, żółty. Podczas zamówienia napisz nam, jakiego koloru pompkę chcesz otrzymać. Bez tej informacji, dobierzemy kolor losowo – wszystkie kolory są bardzo ładne i intensywne. 🙂

   

  Więcej Informacji:

   

   

  7.56 9.20  z VAT

  Pompka do Balonów uniwersalna

  Marka:Gemar
  7.56 9.20  z VAT
 • Profesjonalna pompka do pompowania balonów

  12

  Profesjonalna pompka do pompowania balonów

  Profesjonalna pompka dwustronna do balonów. Dzięki dwustronnej technologii w błyskawicznym tempie napompujesz dużą ilość balonów.

  Łatwa w obsłudze ułatwi stworzenie każdej dekoracji. Jej budowa pozwala na pompowanie zarówno balonów tradycyjnych, okrągłych jak i nawet balonów modelinowych, dzięki większej, niż w przypadku większości pompek, tzw. Uniwersalnych „sile”!  Niezbędny sprzęt dla zawodowego jak i hobbystycznego kreatora balonowych figur. Co ważne, wąska końcówka pompki pozwala na bezproblemowe nałożenie balonów na pompkę i skuteczne napompowanie praktycznie każdego balonika, niezależnie od jego kształtu.

Menu