Piłki

Piłki

Akcesoria Gimnastyczne

Hurtownia Animatora – sklep animatora to miejsce, w którym znajdziesz piłki wykonane z wytrzymałych materiałów, doskonałe do ćwiczeń gimnastycznych przeznaczonych dla dzieci i dorosłych.

Ćwiczenia z piłkami doskonale wpływają na rozwój koordynacji ruchowej najmłodszych, stanowią także niezbędne wyposażenie żłobków, szkół, przedszkoli, a także siłowni i klubów fitness. Hurtownia Animatora oferuje szeroki wybór piłek, które stanowią podstawę wielu animacji. Sklep Animatora proponuje zakup piłek gimnastycznych, które mogą być używane podczas ćwiczeń z profesjonalnym trenerem lub w domowym zaciszu.

Hurtownia Animatora zaopatrzy Ciebie, Twoją firmę, przedszkole lub placówkę w wysokiej jakości piłki, z których korzystać mogą osoby w różnym wieku – od najmłodszych po osoby starsze, które bez obciążania organizmu chcą zachować sprawność ruchową. Zabawy z piłkami sprawdzą się podczas animacji przeprowadzanych w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu.

 • Skacząca Gąsienica – 4 osoby

  Skacząca Wesoła Gąsienica 4 osobowa

  Kolorowa gąsienica doskonale nadaje się do ćwiczeń gimnastycznych, rehabilitacji i przeprowadzania mini-zawodów np. wyścigów.

  Jest pomocna podczas wielu ćwiczeń wzmacniających i na utrzymanie równowagi. Podczas wesołych zabaw wyzwala pozytywną energię, zachęca do współpracy oraz integruje grupę dzieci.

  Wykonana jest z lekkiej tkaniny poliestrowej i zaopatrzona w cztery pary mocnych uchwytów. Wypełnienie stanowią elastyczne piłki z gumy naturalnej.

   

  Długość przygotowanej do zabawy gąsienicy: 1,90 m

  Tkanina: 100 % poliester

  Wypełnienie: 4 piłki

  Wymiar piłki: Ø 45 cm

  Produkt Polski.

  Produkt nowy, zapakowany.

  Wyrób nie zawiera ftalanów.

   

  Więcej Informacji

Menu